На Черкащині обрали переможців конкурсу патріотичної пісні

На Черкащині обрали переможців конкурсу патріотичної пісні

В області обрали переможців конкурсу патріотичної пісні. Про це інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

28 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії обласного фестивалю-конкурсу “Народ мій є, народ мій завжди буде!”, де журі визначило переможців.
Засідання відбулося в онлайн-форматі, тому учасники надсилали свої відеозаписи, а судді переглядали їх у Черкаський міський Будинок культури ім.І.Кулика.
Цього року в Черкаський обласний центр народної творчості – ОЦНТ надійшла рекордна кількість робіт: 164 відео.

У конкурсній програмі взяли участь 82 учасника з 6 міст, 11 районів та 19 ОТГ області.
За умовами конкурсу, учасники мали виконати твори патріотичної тематики і твори, що втілюють ідею українського державотворення та єдності держави.

Після перегляду номерів та обговорення, члени комісії одностайно визначили переможців:
Категорія від 12-15 років, естрадна пісня (окремі виконавці):
🔹Диплом І ступеня
Грищенко Анастасія Анатоліївна (Корсунь-Шевченківський РБК).
🔹Диплом ІІ ступеня
– Кривошея Софія Сергіївна (с.Шевченкове Звенигородського району);
– Задвернюк Анастасія Олексіївна (Єрківська ОТГ Катеринопільського району).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– Гандзура Анастасія Віталіївна (Єрківська ОТГ Катеринопільського району);
– Орел Богдана Максимівна (с.Сигнаївка Шполянського району);
– Клименко Аліна Олександрівна (с.Шевченкове Звенигородського району).

Категорія від 15-22 років, естрадна пісня (окремі виконавці):
🔹Диплом І ступеня
– Лаврик Мирослава Василівна (Драбівський РЦКіД);
– Олійник Каріна Олександрівна (Звенигородський РБК);
-Тищенко Олександр Романович (Кам’янський РБК).
🔹Диплом ІІ ступеня
– Погосян Діана Михайлівна (Тальнівський РБК);
– Сікало Юлія Миколаївна (Черкаський МБК ім.І.Кулика);
– Гедзун Аліна Сергіївна (Монастирищенський РЦКіД).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– Вінниченко Вікторія Павлівна (смт. Катеринопіль);
– Романенко Катерина (с.Вергуни Червонослобідської ОТГ);
– Рижій Леонід Богданович (Уманський МБК).

Категорія від 22-40 років, естрадна пісня (окремі виконавці):
🔹Диплом І ступеня
– Верба Вікторія Юріївна (Шполянський РБК);
🔹Диплом ІІ ступеня
– Соботович Ірина Ігорівна (Корсунь-Шевченківський РБК);
– Тихоненко Ольга Сергіївна (Шполянська міська ОТГ).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– Товстоп’ят Яніна Сергіївна (Городищенський РПК ім.С.С.Гулака-Артемовського);
– Підмогильна Ірина Анатоліївна (Сигнаївська ДМШ Шполянського району).

малі форми (дуети, тріо, квартети)
🔹Диплом І ступеня
– народний аматорський гурт «Ренет» (Городищенський РПК ім.С.С. Гулака-Артемовського);
– народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Веснянка» (Ватутінський МПК).
🔹Диплом ІІ ступеня
– вокальне тріо «Чарівниці» (Шевченківський СБК Звенигородського району).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– жіночий вокальний дует у складі Надії Шеляг та Катерини Вдовіної (Звенигородський РБК);
– вокальний дует у складі сестер Анни та Аліни Клименко (с.Шевченкове Звенигородського району);
– вокальне тріо «Краяни» (Шполянська міська ОТГ).

малі форми (вок. ансамблі від 5 осіб)
🔹Диплом І ступеня
– вокальна студія «Палітра талантів» (Черкаський МБК ім.І.Кулика);
– зразковий художній колектив ансамбль бандуристів «Срібні струни» (с.Шевченкове Звенигородського району).
🔹Диплом ІІ ступеня
– зразкова аматорська вокально-хорова студія «Свято» (Тальнівський РБК).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– народний аматорський гурт «Плеяда» (Драбівський РЦКіД).
Окрім того, у зв’язку з проведенням конкурсу в режимі онлайн, журі започаткували категорію «Кращий відеокліп».

Категорія «кращий відеокліп»:
🔹Диплом І ступеня
– Козак Ірина Василівна (Степанецька ОТГ).
🔹Диплом ІІ ступеня
– Слюсар Ірина Олександрівна (Ліплявська ОТГ).
🔹Диплом ІІІ ступеня
– Мітакі Ангеліна Сергіївна (с.Павлівка Канівського району);
– вокальний дует у складі Вікторії Слюсар та Поліни Кисляк (Ліплявська ОТГ).

Залиште коментар