На Черкащині ремонтують шляхопровід за 3,5 мільйони

На Черкащині ремонтують шляхопровід за 3,5 мільйони

Шляхопровід біля села Білозір’я Черкаського району ремонтує Служба автодоріг області. Це відрізок шляху державного значення Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Зі слів заступника начальника Служби автодоріг у Черкаській області Геннадія Андреєва, 140 шляхопроводів по області потребують ремонту. Три з них відремонтують цього року.

Про це йдеться у сюжеті “Суспільного”.

На шляхопроводі через залізницю біля села Білозір’я дорожники ремонтували залізобетонну плиту проїжджої частини. Дорожній працівник Олександр Дульнєв розповів, що вони вставляли пінопласт для того, щоб розділити балку і перехідну плиту на мосту. Опісля – ставлять гідрокомпенсатор, щоб розділити міст і дорогу.

Попередньо на шляхопроводі фрезерували старе покриття. Тепер тут покладуть два нових шари асфальтобетону, – розповів виконроб Руслан Сивоконь. Зі слів чоловіка, відновлюватимуть і нижню частину шляхопроводу.

Водій Валентин Самойленко цією дорогою їздить на роботу до Городища. Каже, давно чекав ремонту. Чоловік додав, що ям, дорогою до Сміли дуже багато.

На відновлення шляхопроводу з держбюджету спрямували три з половиною мільйона гривень, – розповідає заступник начальника Служби автодоріг у Черкаській області Геннадій Андреєв. Його планують відновити протягом місяця.

Залиште коментар