На Черкащині у затриманих наркоділків поліцейські вилучили наркотику на понад 400 тисяч гривень (відео)

На Черкащині у затриманих наркоділків поліцейські вилучили наркотику на понад 400 тисяч гривень (відео)

У рамках проведення оперативних заходів працівники поліції Черкаської області отримали інформацію, що на території міста Черкаси діє злочинна група, яка займається виготовленням та збутом наркотиків в особливо великих розмірах. Як встановили оперативники, організував діяльність групи 39-річний житель Черкас.

Чоловік залучив до незаконної діяльності трьох місцевих жителів та розподілив між кожним з них обов’язки. Один із членів групи обладнав за місцем свого проживання нарколабораторію та займався виготовленням наркотичного засобу амфетамін. Інший учасник займався фасуванням виготовленого наркотику, який в подальшому передавався ще одному члену групи, який вже безпосередньо займався його збутом.

Сам організатор контролював діяльність групи та нарколабораторії, встановлював ціну на наркотик та розподіляв кошти між зловмисниками.

Отримавши необхідну доказову базу співробітники управління карного розшуку, спільно з працівниками управління протидії наркозлочинності та слідчими Черкаського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури міста Черкаси та за силової підтримки бійців батальйону поліції особливого призначення затримали всіх членів групи.

Поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків за місцем реєстрації та фактичного проживання зловмисників. Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили понад 700 грамів психотропної речовини «амфетамін», понад 400 грамів наркотичного засобу «канабіс», обладнання та інгредієнти для виготовлення амфетаміну в особливо великих розмірах, предмети для зважування та фасування наркотиків, пістолет, перероблений під бойовий та набої до нього, набої до автомата, грошові кошти в сумі близько 50 тисяч гривень та понад 10 тисяч Євро.

Вилучені речові докази направлено на дослідження. Учасників злочинної групи затримано відповідно до статі 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вказаним фактом розслідується ряд кримінальних проваджень, відкритих за статтями 307, 311, 313 та 263 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про оголошення затриманим про підозру та обрання їм запобіжного заходу.

За вчинене затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Про це інформує поліція Черкащини.

На Черкащині у затриманих наркоділків поліцейські вилучили наркотику на понад 400 тисяч гривень

На Черкащині у затриманих наркоділків поліцейські вилучили наркотику на понад 400 тисяч гривень В рамках проведення оперативних заходів працівники поліції Черкаської області отримали інформацію, що на території міста Черкаси діє злочинна група, яка займається виготовленням та збутом наркотиків в особливо великих розмірах. Як встановили оперативники, організував діяльність групи 39-річний житель Черкас. Чоловік залучив до незаконної діяльності трьох місцевих жителів та розподілив між кожним з них обов’язки. Один із членів групи обладнав за місцем свого проживання нарколабораторію та займався виготовленням наркотичного засобу амфетамін. Інший учасник займався фасуванням виготовленого наркотику, який в подальшому передавався ще одному члену групи, який вже безпосередньо займався його збутом. Сам організатор контролював діяльність групи та нарколабораторії, встановлював ціну на наркотик та розподіляв кошти між зловмисниками.Отримавши необхідну доказову базу співробітники управління карного розшуку, спільно з працівниками управління протидії наркозлочинності та слідчими Черкаського відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури міста Черкаси та за силової підтримки бійців батальйону поліції особливого призначення затримали всіх членів групи. Поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків за місцем реєстрації та фактичного проживання зловмисників. Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили понад 700 грамів психотропної речовини «амфетамін», понад 400 грамів наркотичного засобу «канабіс», обладнання та інгредієнти для виготовлення амфетаміну в особливо великих розмірах, предмети для зважування та фасування наркотиків, пістолет, перероблений під бойовий та набої до нього, набої до автомата, грошові кошти в сумі близько 50 тисяч гривень та понад 10 тисяч Євро. Вилучені речові докази направлено на дослідження. Учасників злочинної групи затримано відповідно до статі 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вказаним фактом розслідується ряд кримінальних проваджень, відкритих за статтями 307, 311, 313 та 263 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення затриманим про підозру та обрання їм запобіжного заходу. За вчинене затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Опубліковано Поліція Черкаської області Середа, 17 червня 2020 р.

Залиште коментар