На черкаській дамбі через Дніпро завершили укладання верхнього шару асфальту

На черкаській дамбі через Дніпро завершили укладання верхнього шару асфальту

На дамбі через Дніпро біля Черкас завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Підрядна організація “Трансстроймеханізація” повністю закінчила роботи із влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на понад 100 тис. кв. м автодороги.

Нині завершуються роботи із влаштування нового металевого оцинкованого бар’єрного огородження типу “Євроформат”. По завершенню цих робіт розпочнеться нанесення дорожньої розмітки, інформує прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Також 1 листопада розпочалися роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття на ділянці дамби від межі Черкас до мосту. На цій ділянці автодороги розпочато демонтаж старого бар’єрного огородження та демонтаж прикромочних лотків.

Окрім того, на цій ділянці дамби також буде відновлено наявне асфальтобетонне покриття, а ширина проїжджої частин збільшиться в середньому на 2 метри. До кінця листопада будуть виконані роботи із поточного середнього ремонту на обох ділянках дамби, але можливі затримки у зв’язку із погодними умовами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар