На Черкасиводоканалі обговорювали тарифи на холодну воду та водовідведення

На Черкасиводоканалі обговорювали тарифи на холодну воду та водовідведення

Відповідно до вимог чинного законодавства в приміщенні КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення і схвалення Інвестиційної програми на 2021 рік, а також необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік.

Про це інформує пресслужба КП “Черкасиводоканал”.

Щороку до 1 червня КП «Черкасиводоканал» зобов’язане подавати до НКРЕКП розрахунки тарифів на наступний рік, попередньо провівши відкрите обговорення з представниками міської влади та громадськістю.

Під час заходу начальник планово-економічного відділу КП «Черкасиводоканал» Олександр Шевченко представив наступний запланований рівень тарифів на 2021 рік:

централізоване водопостачання – 15,288 грн з ПДВ/м3;
централізоване водовідведення – 10,896 грн з ПДВ/м3.

– Найбільші статті витрат, що впливають на зміну тарифів це зростання вартості реагентів, електроенергії, матеріальних ресурсів та інші. Крім того за рахунок діючого тарифу ми повертаємо позикові кошти Світового банку. Завдяки кредиту впроваджується такий соціально та екологічно важливий проєкт як «Розвиток міської інфраструктури 2», – повідомив Олександр Шевченко.

В межах відкритого обговорення розглядалося питання щодо необхідності схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2021 рік, якою передбачено погашення тіла субкредиту в рамках реалізації проєкту «Розвиток міської інфраструктури» та проєкту «Розвиток міської інфраструктури 2».

Також на заході розглянули питання необхідності коригування тарифів на 2020 рік, що пов’язано зі зміною мінімальних обов’язкових гарантій в оплаті праці, визначених Територіальною галузевою угодою на 2020-2022 роки. Представлено наступний запланований рівень тарифів на 2020 рік:

централізоване водопостачання – 13,98 грн з ПДВ/м3;
централізоване водовідведення – 10,788 грн з ПДВ/м3.

Усі розрахунки подано до національної комісії для розгляду, погодження та подальшого затвердження.

Ознайомитися з протоколом відкритого обговорення можна за посиланням

http://vodokanal.ck.ua/files/Протокол.pdf

Залиште коментар