На обході міста Умань завершили ремонт дороги

На обході міста Умань завершили ремонт дороги

На обході міста Умань на автодорозі М-12 завершено роботи із регенерації дорожнього одягу, інформують у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

На обході міста Умань на ділянці км 543+396-км 550+833 автодороги міжнародного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, де на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області проводяться роботи з поточного середнього ремонту, завершено роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг.
Роботи з поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 виконуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №254.

Наразі працівниками підрядної організації проводяться роботи із влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші, влаштування прикромочних лотків.

У рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-12 буде проведено комплекс робіт: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу, влаштування додаткових смуг, влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з двох шарів асфальтобетону, влаштування нових посадкових та зупинкових майданчиків, влаштування освітлення, влаштування дорожньої розмітки та інформаційних знаків.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 7,4 км дорожнього покриття на обході міста Умань автодороги міжнародного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Це останній відрізок на автодорозі М-12 у Черкаській області, який буде відремонтовано у рамках проекту Транспортний коридор Go Highway. У межах Черкаської області на автодорозі М-12 у попередні роки у рамках цього проекту відновлено 33,2 км покриття, проведено реконструкцію 2-х шляхопроводів через залізницю.

 

Залиште коментар