На сесії Тальнівської райради нагородили волонтерів, депутата-ветерана та спортсменів

На сесії Тальнівської райради нагородили волонтерів, депутата-ветерана та спортсменів

Під час чергової сесії Тьальнівської районної ради її голова Валентина Любомська запросила заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Березаня до слова та вручення відзнак за гуманітарну участь в антитерористичній операції волонтерам Анатолію Скіченку, Володимиру Швецю, Олександру Яровому, Сергію Криворучку, Валерію Кудлі.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець та голова районної ради Валентина Любомська виконали ще одну приємну місію. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну депутатську, громадську, благодійну діяльність вручили Почесну Грамоту Черкаської обласної ради беззмінному депутату районної ради з 2002 року Терещуку Івану Кіндратовичу. Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної ради.

Голова районної ради також повідомила, що команда села Майданецьке – переможець районних змагань ХІУ сільських спортивних ігор Тальнівщини, 9 вересня взяла участь в обласних фінальних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини 2017 року», що відбулися у м. Городище і серед 20 районів зайняла 11 місце. Валентина Олександрівна подякувати тим, хто допоміг команді взяти участь у фіналі, це, зокрема, районна рада, виділивши кошти для поїздки, директор районного центру «Спорт для всіх» Людмила Острань, начальник відділу освіти Лариса Коваль та сільський голова с. Майданецьке Михайло Капериз, який, до речі, в індивідуальному змаганні виборов 2-е місце з дартсу. Користуючись нагодою, голова районної ради разом із головою обласної ради вручили йому грамоту, медаль та кубок.

Залиште коментар