На Смілянщині та Городищині ремонтують автодорогу

На Смілянщині та Городищині ремонтують автодорогу

На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка на ділянках км 153+550 – км 163+650 (у Городищенському районі) км 164+200 – км 176+000 (у Городищенському районі) та км 183+717 – км 198+610 (у Городищенському та Смілянському районах), на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Цього року буде відремонтовано та введено в експлуатацію 35,8 км дорожнього покриття на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка.

Роботи проводяться у рамках програми Президента України «Велике будівництво», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №36.

На ділянці автодороги Н-01 км 153+550 – км 163+650 (у Городищенському районі) завершено влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші, тривають роботи із влаштування бордюрного огородження, ремонту водопропускних труб, готуються площадки для влаштування автобусних зупинок.

На ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка км 164+200 – км 176+000 (у Городищенському районі) завершуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші та регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг. Тривають роботи із влаштування прикромочних лотків, бордюрного огородження, тротуарів.

На ділянці км 183+717 – км 198+610 (у Городищенському та Смілянському районах) завершено роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Завершується влаштування вирівнючого шару на з’їздах з автодороги, ведуться підготовчі роботи до влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші. Тривають роботи із влаштування бордюрного огородження та ремонту водопропускних труб

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-01 Київ-Знам’янка зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією САД у Черкаській області

Залиште коментар