На території Черкащини проводиться операція «Мак»

На території Черкащини проводиться операція «Мак»

З 1 червня по 26 вересня поліцейськими проводиться оперативно-профілактична операція «МАК-2019». Вона спрямована на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів, установлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками, та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

Правоохоронці нагадують, що згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України – за посів або вирощування снодійного маку чи конопель передбачено покарання у вигляді штрафу, арешту на строк до шести місяців, або до трьох років обмеження волі.

Якщо ж кримінальне правопорушення вчинене повторно, чи особою, яка раніше притягувалася до відповідальності за наркозлочини, або незаконний посів снодійного маку, в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин – покарання може сягнути терміну від 3 до 7 років ув’язнення.

Громадян просять в разі виявлення насаджень нарковмісних рослин повідомляти про це до місцевих органів поліції, за номером «102» або поштою на адресу: 18036, місто Черкаси, вул. Смілянська, 57.

Залиште коментар