На Уманщині ремонтують дорогу державного значення

На Уманщині ремонтують дорогу державного значення

В Уманському районі розпочалося влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на автодорозі міжнародного значення М–12. Про це інформують у Службі автомобільних доріг Черкаської області.

Розпочалося влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на автодорозі міжнародного значення М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському району на ділянці км 556+824 – км 560+224. На 3,4 км дороги М–12 триває ремонт проїзної частини: завершується фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття та зрізування порослі.

Продовжуються роботи із влаштування поширення проїжджої частини автодороги, влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та заміна дорожнього конструктиву на деяких ділянках автодороги.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».
Буде відновлено ділянку протяжністю 3,4 км, починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-12 та Н-16 і до дороги на село Гроздеве.
Поточний середній ремонт цієї ділянки автодороги М–12 заплановано завершити цього року. Цього року вже завершено ремонт іншою ділянки автодороги М-12 – відремонтовано та введено в експлуатацію понад 7,4 км автодороги на обході міста Умань.
Цього року на автодорозі державного значення М–12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка буде відремонтовано 10,8 км дорожнього покриття.

Залиште коментар