На засіданні виконкому обговорили будівництво магазину на Митниці

На засіданні виконкому обговорили будівництво магазину на Митниці

Під час засідання виконавчого комітету заслухали інформацію Артура Савіна про будівництво по вул. Героїв Дніпра, 47/Сержанта Смірнова, 2. Артур Савін доповів, що за даною адресою буде проводитися будівництво магазину із паркінгом на цокольному поверсі.

Про це інформує пресслужба міськради.

Як повідомив заступник міського голови Ігор Волошин, нещодавно разом із депутатом від цього округу Юрієм Тренкіним і головним архітектором Віталієм Чернухою побували на зборах жителів навколишніх будинків.

«Люди висловлювали своє невдоволення щодо того, що з ними не погоджували це будівництво. Люди задавали дуже багато запитань, на які ми повинні дати їм відповідь», – говорить Ігор Волошин.

Він запропонував, щоб на наступні збори мешканців разом із членами виконкому завітали також і керівництво департаменту архітектури і містобудування, і забудовник, щоб надати людям необхідні роз’яснення.

Крім того, як виданню «Про головне» стало відомо із власних джерел, депутат міськради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін вже підготував і направив депутатське звернення з проханням надати йому інформацію щодо будівництва для підготовки до наступної зустрічі.

Зазначимо, за попередніми даними, на даній ділянці хочуть побудувати магазин АТБ.

Як повідомляють на сайті обласної парторганізації ВО “Батьківщина”, забудовником об’єкту є ПП «ІНТЕРРЕСУРС», підрядником – ПП «Надія».

В результаті перемовин, у яких депутат міськради Юрій Тренкін виступив комунікатором між невдоволеними митничанами, забудовником та підрядником, між сторонами конфлікту пропонується підписати відповідний Меморандум.

Меморандум порозуміння між мешканцями мікрорайону «Митниця», забудовником та генпідрядником будівництва передбачає налагодження добросусідських відносин в ході будівництва магазину по вул.Героїв Дніпра, 49 у м.Черкаси та узгодження із мешканцями основних умов забудови земельної ділянки для реалізації замовником будівництва права на забудову земельної ділянки у відповідності до чинного законодавства.

“Ми пропонуємо досягнути компромісу між сторонами конфлікту підписанням документу, де будуть задекларовані конкретні рішення усіх суперечливих питань”, – прокоментував Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар