На Звенигородщині відзначили 80-ту річницю з дня народження В’ячеслава Чорновола

На Звенигородщині відзначили 80-ту річницю з дня народження В’ячеслава Чорновола

У Вільхівці відзначили 80-ту річницю з дня народження В’ячеслава Чорновола. З цієї нагоди на території садиби-музею відбувся мітинг. У заходах узяли участь керівники Звенигородського та Шполянського районів, рухівці Шполянщини, повідомляють у Звенигородській РДА.


“Цього року до садиби-музею завітало більше шести тисяч відвідувачів. Люди їдуть як з України так і з ближнього і далекого зарубіжжя, – відзначив директор садиби-музею Василь Стрижиус. – Зокрема, були відвідувачі з Португалії, Польщі, країн Прибалтики. Готуючись до відзначення 80-ї річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола, музей проводив екскурсійну роботу з використанням пересувної фотовиставки не лише в Звенигородському районі. Ми побували, в Тальнівському, Шполянському, Канівському районах, відвідали навчальні заклади і трудові колективи міста Черкаси. Люди тепло зустрічали виступи про життя і діяльність Великого Українця, а деяким колективам під час зустрічей було вручено 10-томне видання праць Чорновола”.

Василь Васильович зазначив, що ідеї В’ячеслава Чорновола живуть і будуть жити, вони є дороговказом у щасливу долю України.

Залиште коментар