Наймолодшій автоспортсменці Черкас – усього сім років

Наймолодшій автоспортсменці Черкас – усього сім років

Ще не дістає педалей, але вже керує на рівні із дорослими. Семирічна Тетяна Яроменко – наймолодша автоспортсменка у Черкасах – розповів її тато, гонщик Андрій Яроменко. На карантині вони разом готувалися до Всеукраїнського чемпіонату.

Про це інформує “Суспільне“.

Про свій багі (авто для перегонів – ред.) вона може розповідати годинами. Бо вміє не тільки керувати, а розбирається і в технічній складовій.

Тато дівчинки всеукраїнський чемпіон із автоспорту. Саме він і навчає її всім водійським тонкощам. Чоловік додав, що у неї нема деяких страхів, як у дорослої людини, і для неї водіння – це гра.

Хоче стати прикладом для інших: історія успіху наймолодшої автоспортсменки ЧеркасФото Андрія Яроменка
Кадр із перших змагань

Цьогоріч Таня вперше взяла участь у професійних змаганнях. Виступала у класі для найменших з автокросу. Дівчинка розповіла, що траса була не складна. Їй подобаються повороти, нерівна траса. Зі слів Тані, її секрет в тому, що вона завжди прислухається до того, хто більш вправний.

За результати гонки не хвилювався, – додав тато дівчинки. До фінішу вона прийшла третьою.

На сьогодні, ми не намагаємося зробити із неї чемпіонку світу. Ми робимо це для того, щоб вона займалася технічним видом спорту. Він цікавий, а по-друге, навички водіння спортивного будуть корисні і в майбутньому.
Під час змагань багі зламався. Тому Таня тренується на звичайній легковій автівці. Але тут своя спеціальна система, – пояснив Андрій Яроменко. На водійському сидінні встановили дитяче автокрісло. А щоб донька діставала педалей, до ноги їй прив’язують міні-каністру.

Тренуються лише на закритій території, – додав тато. Зараз Таня чекає, доки багі відремонтують і вона знову почне готуватись до нових чемпіонатів. І якщо є шанс придбати нову деталь, а не іграшку, вона обере перше.

Окрім багі, легкової автівки, дівчинка підкорила ще й керування бусом і вантажівкою. Про це щодня розповідає у своєму інстаграмі. І додає: за популярністю не женеться, а просто хоче стати прикладом для інших.

Залиште коментар