Нове футбольне поле з`явилося на Центральному стадіоні у Черкасах

Нове футбольне поле з`явилося на Центральному стадіоні у Черкасах

Сучасний футбольний майданчик розміром 60 на 40 метрів облаштували на території Центрального стадіону в Черкасах. Його звели на місці, де раніше розміщувалося поле з резиновим покриттям. У п’ятницю, 26 жовтня, новий майданчик відкрили проведенням матчу між вихованцями двох юнацько-спортивних шкіл. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.


Як розповів директор КП “Центральний стадіон” Юрій Гончаров, поле реконструювали завдяки коштам із бюджету Черкас та державного фонду регіонального розвитку. На ньому тепер тренуватимуться юні футболісти з комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл та проводитимуть змагання. До всього ж, його можуть здавати й у оренду аматорським колективам.

За словами директора товариства “Арсенал 2007”, яке виконувало будівельні роботи, Світлани Смиковської, аби це поле зі штучним покриттям прослужило якомога довше, за ним варто правильно доглядати.

– Зверху покриття поля має засипну частину – це кварцовий пісок, і гумовий гранулят, який від бігу спортсменів має властивість переміщуватися, – розповідає вона. – Тож його періодично треба розрівнювати, підсипати. За ним постійно слід доглядати, щоб він мав якісний вигляд. Залежно від частоти гри, його треба постійно очищувати від сміття.

Залиште коментар