Новообраний мер Черкас і депутати склали присягу

Новообраний мер Черкас і депутати склали присягу

1 грудня відбулася установча сесія Черкаської міської ради ІХ скликання. Її відкрив голова ТВК Денис Бобер. Насамперед він зачитав постанови про результати виборів міського голови в обласному центрі та депутатів. Про це інформує пресслужба міськради.

Удруге обраний Анатолій Бондаренко, після оголошення із трибуни офіційних результатів, отримав посвідчення міського голови та склав присягу.

За нього в другому турі віддали свої голоси 54,33 % виборців.

Анатолій Бондаренко закликав депутатський корпус працювати впродовж наступних п’яти років плідно та винятково в інтересах міста, незалежно від політичної та партійної приналежності. Він висловив сподівання, що саме ця новообрана рада стане однією з найкращих та найконструктивніших рад за всю історію.

– Насамперед дякую громаді нашого міста за висловлену мені довіру. Для мене велика честь служити їй та виконувати її накази, – сказав під час сесії Анатолій Васильович. – Наше завдання — покращити добробут жителів міста, працювати чесно та дотримуватися законів. Впеневний, що ми зможемо втілити багато гарних справ та вивести Черкаси в трійку найкомфортніших міст України.

Склали присягу і новообрані депутати.

За результатами виборів до міської ради в Черкасах, 5-відсотковий бар’єр подолали сім партій. Це – «За Майбутнє» (8 мандатів), «Слуга Народу» (8 мандатів), «Європейська Солідарність» (7 мандатів), «Голос» (6 мандатів), «ЧЕРКАЩАНИ» (5 мандатів), «Батьківщина» (4 мандати) та «Опозиційна платформа – За життя» (4 мандати).

“Я вважаю, що склад нинішньої міської ради дозволяє створити конструктивну більшість, яка працюватиме на благо черкаської громади. Думаю, що депутатів цього скликання об`єднує спільна мета – зробити Черкаси містом, в якому хочеться жити”, – наголосив депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Залиште коментар