Нову техніку, придбану для теплокомуненерго, презентували у Черкасах (відео)

Нову техніку, придбану для теплокомуненерго, презентували у Черкасах (відео)

У рамках загальних зборів регіонального відділення Асоціації міст України, яке очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, міським та селищним головам з усієї області було презентовано нову техніку, придбану за кошти міського бюджету для потреб КП “Черкаситеплокомуненерго”. Зокрема, продемонстрували новий рециклер німецького виробництва, який допомагає здійснювати ремонтні роботи на міських магістралях. Він працював на ділянці дороги по вул. О.Дашкевича, 1.

«У рецикльований асфальт додається бітум, і за допомогою пушки виготовляється новий асфальт. Звичайно, великі дороги ним ремонтувати не можна, але двори, тротуари, невеличкі ділянки – можна. Обладнання працює при температурі до -10 градусів, тому може використовуватися взимку. Продуктивність – 7 тонн на годину. Вартість асфальту не перевищує 700 гривень за тонну», – розповів директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

«Придбана техніка дозволить оперативніше усувати пошкодження доріг, які виникають унаслідок ліквідації поривів на тепломагістралях. Жителі міста не повинні відчувати зайвих незручностей від роботи комунальників. Міська влада Черкас і надалі буде продовжувати дотримуватися вектору на розвиток комунальних підприємств», – підкреслив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

В рамках загальних зборів регіонального відділення Асоціації міст України, яке очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко – міський голова Черкас, міським головам з усієї області було презентовано нову техніку, придбану за кошти міського бюджету для потреб КП "Черкаситеплокомуненерго", зокрема, новий рециклер німецького виробництва, який допомагає здійснювати ремонтні роботи на міських магістралях. Також присутні побачили роботу дрону, який допомагає виявляти пориви на тепломережах.

Опубліковано Черкаська міська рада Середа, 20 листопада 2019 р.

Залиште коментар