Новий пивзавод відкрили на Черкащині

Новий пивзавод відкрили на Черкащині

Група Компаній «Нові Продукти» відкрила в Жашкові Черкаської області потужний пивоварний завод New Brew. Пивзавод оснащений новим найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Про це інформує Країна Сьогодні з посиланням на прес-службу компанії.

Зазначається, що запуск виробництва власного пива став для компанії цілковито новим напрямком та завдяки якісним інгредієнтам та чесній технології виробництва компанія забезпечить український ринок пивом крафтової якості.

Найголовніше в закладенні підвалин нового напряму – знайти свою точну нішу, свій гідний і єдино правильний шлях. Основою нашої концепції став пошук “золотої середини” між двома протилежними явищами: масовим споживанням та індивідуальним виготовленням, що відповідно впливає на співвідношення ціни та якості. Вважаю, нам вдалося знайти цей унікальний баланс, тож ми з радістю та хвилюванням запускаємо велике потужне виробництво з використанням крафтових технологій. Ми позиціонуємо себе як приватна броварня та ідеологічно відбудовуємося від пивних гігантів, проте водночас ми прагнемо стати сильним гравцем на українському пивному ринку, – прокоментував нове амбітне починання директор із розвитку пивного напряму Юрій Бикоріз.

В якості інгредієнтів будуть використовувати джерельну воду з екологічно чистих надр Черкащини, ячмінь, вирощений у 150 кілометрах від Жашкова, та місцевий солод.

Нагадаємо, що будівництво пивзаводу New Brew стартувало 2016 році в місті Жашків Черкаської області на території виробничих потужностей компанії «Нові Продукти».

Залиште коментар