Нині у Черкаській міській раді відбуваються події, як у кіно

Нині у Черкаській міській раді відбуваються події, як у кіно

Згадуючм зйомки фільму “Таємниці мого міста. Староста”, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко порівняв  історичні події з подіями, які нині відбуваються у міській раді.

“Цей фільм саме висвітлює історичні події, але вони дуже схожі до подій, які нині відбуваються у Черкаській міській раді. Так співпало, що можна провести таку паралель, – сказав Анатолій Бондаренко, коментуючи фільм на прохання журналістів. – Це – історія поразок і розбрату,  історія перемог і історія єднання. Я думаю, що, як і в ті часи, сьогодні потрібно об”єднуватися навколо добробуту жителів міста, навкола процівітання нашого міста, а не навколо квадратного метра тротуарної плитки, хто дорожче покладе плитку чи квадратний метр асфальту”. 

Мер навів приклад, коли в окремих регіонах країни гранітну плитку кладуть дешевше, ніж у Черкасах просту. Та жодні контролюючі чи правоохоронні органи в Черкаса на це не реагують.

“Але я не бачу кримінальних справ з цих питань. Нині кримінальні справи виключно проти міського голови і його оточення. Така склалася політична ситуація у місті, – зазначив міськитй голова. – Ми таку політичну ситуацію уже переживали не раз у нашій країні і, зокрема на Черкащині. Переживемо ще раз. Але потрібно пам”ятати, що нам і нашим дітям тут жити”.

Що ж до своєї участі у фільмі, Анатолій Бондаренко повідомив, що він довго роздумував брати участь у зйомках чи ні, але, зважаючи, що на той час були вихідні дні, то все ж вирішив спробувати себе у ролі актора.

Принагідно міський голова запросив присутніх на сьогоднішню презентацію фільму, яка відбудеться о 17-00 в “Мультиплексі” ТРЦ “Любава”.

Залиште коментар