Обмінюватись туристами відтепер будуть Умань і Кам’янець-Подільський (відео)

Обмінюватись туристами відтепер будуть Умань і Кам’янець-Подільський (відео)

Місто Умань стало учасником проекту Державної агенції туризму #МандруйУкраїною, спрямованого на розвиток внутрішнього туризму в Україні. Про вигоди, що їх несе участь у проекті повідомив сайт Уманської міської ради:

“Туристична реклама нашого міста з’явилась на інформаційних порталах Кам’янець-Подільського, а ми, в свою чергу, пропонуємо уманчанам відвідати наше поріднене місто Кам’янець-Подільський.

Мабуть Ви чули про найвідомішу  Фортецю, якою славиться це місто? Але це не єдина цікавинка у могутньому Кам’янці. Це не лише оборонні мури та бастіони, це також неймовірний   каньйон річки Смотрич, костели та церкви, будинки у яких живе історія. Місто, де переплелося середньовіччя та сьогодення.

А знаєте скільки неймовірного та цікавого можна зробити в Кам’янці? Екскурсії, квести, мотоекскурсії – це тільки початок. Справжні екстримали зможуть піднятися в небо на повітряній кулі, політати на параплані над неповторними краєвидами Дністровського каньйону, стрибнути з найвищого мосту в Україні,  промчати тролейною переправою через міст, покататися на справжньому військовому БРДМі та УАЗі – і це тільки частинка крутих пригод!”

Залиште коментар