Одинадцятирічна черкащанка встановила рекорд України

Одинадцятирічна черкащанка встановила рекорд України

Національний рекорд України встановила одинадцятирічна Маргарита Євменчук з села Дереньковець на Черкащині. Вона – наймолодша авторка християнських музичних творів для бандури. Сама написала мелодії та тексти до 45-ти пісень.

Про це інформує “Суспільне“.

Рекорд встановили в актовій залі Нетеребської школи. Це вже другий національний рекорд, що встановила Маргарита Євменчук. Перший – у дев’ять років. Тоді дівчинка стала рекордсменкою як наймолодша композиторка України.

Маргарита розповіла, що грати на бандурі та писати самостійно музику почала у вісім років. Відтоді написала 45 мелодій та текстів. За її словами, музика з’являється, коли того не чекаєш:

“Інколи вона приходить навіть уночі. Прокидаюся і кажу: мама, записуй! Іноді слухаємо християнські пісні і своя мелодія в голові народжується, і теж виходить новий твір”.

У підготовці до рекорду задіяна вся родина одинадцятирічної композиторки. Батько готується фільмувати цю подію, мама – Ольга Євменчук, допомагає налаштувати струни бандури. Хвилюється разом із донькою.

“Я рада неймовірно. Для неї це теж дуже велике досягнення. Вона про це говорить щодня. Спочатку навіть не переживала, але чим ближче підходив день до встановлення рекорду – у неї емоції зашкалювали. Я в музиці не спеціаліст, не маю музичної освіти. Але я сказала, якщо тобі то подобається твори”.

Допомагає Маргариті вчитель музичного мистецтва Григорій Гонтар, каже, що дівчинка унікальна:

“Ця дитина – талант від Бога. Ото телефонує – я вже пишу. Ми поспілкувалися, я їй добре слово сказав. Дитина вірить”.

В актовій залі Маргарита зустрічає керівницю національного реєстру рекордів України Лану Вєтрову. За її словами, такий випадок унікальний: Маргарита талановита дівчинка, яких можна перерахувати на пальцях.

Залиште коментар