Оголосити наступний рік “роком тротуарів” запропонували у Черкаській мерії

Оголосити наступний рік “роком тротуарів” запропонували у Черкаській мерії

Ремонт тротуарів по бульвару Шевченка від Небесної сотні до Припортової завершено на 85%. По цьому об’єкту були проблеми із фінансуванням, оскільки воно було передбачене тільки в обсязі 50%, а потім взагалі було заблоковане судовим рішенням. Після того, як бюджет розблокували, роботи мають скоро завершити. Про це повідомив директор департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артур Савін.

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що ці роботи мають завершити якомога швидше. Адже людям вже “набридло перечипатися через купи щебеня”.

-Я просив би чітко мати графік робіт, з технаглядом узгодити, і щоб у нас тротуари ремонтувалися спільно з ремонтом покриття на проїжджій частині, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Про те, чому досі не проводиться запланований ремонт тротуару по вул. Гагаріна від пляжу “Казбетський” до комплексу “Бочка”, повідомив в.о. директора департаменту ЖКК Юрій Панченко.

– Тендер не відбувся через те, що не було жодного претендента, а бюджетні кошти були заблоковані. Тепер будемо оголошувати новий тендер на виконання цих робіт, – зазначив він.

А директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін взагалі запропонував оголосити наступний рік у Черкасах “роком тротуарів”.

– На мою думку, нам потрібно зосередити зусилля саме на ремонті тротуарів. У першу чергу, ми повинні відремонтувати тротуар по бул.Шевченка від вул.Припортової до площі 700-річчя, оскільки подекуди він у дуже плачевному стані, – зазначив Артур Савін.

 

 

 

Залиште коментар