ОСББ пропонують міській владі нові напрямки співпраці

ОСББ пропонують міській владі нові напрямки співпраці

Альтернативний механізм підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків запропонували  міському голові Анатолію Бондаренку засновники нещодавно створеної громадської спілки «Асоціація ОСББ «Наша спільна справа» під час робочі зустріч та обговорили можливості взаємодії, – повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

– Ми завжди відкриті до співпраці й ми хочемо, щоб стосунки міста й стосунки ОСББ будувалися винятково на господарському підґрунті, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Ми готові допомагати в межах повноважень. Сьогодні в Черкасах 390 ОСББ, із 2008 року в місті діє програма підтримки «Формування відповідального власника житла», якою ми співфінансуємо частину ремонтних робіт у будинках та оплачуємо відсотки за «теплі» кредити.

– Ключовою ідеєю, яка підштовхнула нас до створення асоціації, стала думка про те, що всі мають об’єднуватися, аби вирішувати ті чи інші проблемні питання, поза тим, люди завжди мають обирати, – говорить голова ОСББ Смілянська, 2 Сергій Гнатенко, який є одним із представників новоствореної асоціації. – Вважаємо, що подібних спілок повинно бути якомога більше, бо ми всі різні, а конкуренція відкриває нові можливості.

За його словами, один зі шляхів підтримки ОСББ, який їхня асоціація планує запровадити в Черкасах, – «револьверний фонд». Це грошовий фонд, із якого надаватимуться безвідсоткові позики з метою поліпшення своїх об’єднань.

Залиште коментар