П’яна водійка намагалась дати хабар поліцейським (відео)

П’яна водійка намагалась дати хабар поліцейським (відео)

Черкаські патрульні затримали нетверезу кермувальницю за спробу дати хабар.

Вихідними у Черкасах на вулиці Лісова Просіка патрульні зупинили за орієнтуванням автомобіль Toyota Prado.

Під час спілкування в інспекторів виникла підозра, що кермувальниця напідпитку. Про це свідчили запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів та інші зовнішні ознаки.

Як повідомила пресслужба Патрульної поліції Черкаської області, від огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку особа відмовилася присутності свідків.
Натомість, під час оформлення адміністративних матеріалів за ч.1 ст.130 КУпАП з метою уникнення відповідальності почала пропонувати поліцейським неправомірну вигоду.

Оскільки попередження про кримінальну відповідальність за надання хабаря службовій особі не подіяло, кермувальницю затримали та викликали слідчо-оперативну групу, аби належним чином зафіксувати факт.

Нетвереза за кермом пропонувала хабар черкаським патрульним

Черкаські патрульні затримали нетверезу кермувальницю за спробу дати хабарВихідними у Черкасах на вулиці Лісова Просіка патрульні зупинили за орієнтуванням автомобіль Toyota Prado.Під час спілкування в інспекторів виникла підозра, що кермувальниця напідпитку. Про це свідчили запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів та інші зовнішні ознаки.Від огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому законом порядку особа відмовилася присутності свідків.Натомість, під час оформлення адміністративних матеріалів за ч.1 ст.130 КУпАП з метою уникнення відповідальності почала пропонувати поліцейським неправомірну вигоду.Оскільки попередження про кримінальну відповідальність за надання хабаря службовій особі не подіяло, кермувальницю затримали та викликали слідчо-оперативну групу, аби належним чином зафіксувати факт.Нагадуємо, що в тому разі, коли особа намагається уникнути відповідальності та пропонує поліцейським неправомірну вигоду, їй загрожує кримінальна відповідальність!#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи #БезпекаДорожньогоРуху

Опубліковано Патрульна поліція Черкаської області Вівторок, 11 серпня 2020 р.

Залиште коментар