П’яний “собачник” побив жителя Сміли лише за те, що той зробив зауваження

П’яний “собачник” побив жителя Сміли лише за те, що той зробив зауваження

У Смілі чоловік, який у стані алкогольного сп’яніння вигулював пса без повідка і намордника, напав на громадянина за те, що той зробив йому зауваження про порушення правил вигулу домашніх тварин. За фактом суботніх подій в Смілі відкрито кримінальне провадження. 

Кримінальне провадження відкрито за статтею 125 Кримінального кодексу України. Після завершення лікування потерпілого та надходження висновку судово-медичної експертизи можлива зміна кваліфікації кримінального провадження.

В суботу, 18 липня, в місті Сміла, біля одного з місцевих стадіонів між двома чоловіками виникла словесна перепалка. Як розповідають очевидці події, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння гуляв містом з собакою без повідка та намордника. Потерпілий зробив йому зауваження, щодо порушення правил вигулу собак. Виникла словесна перепалка і власник собаки наніс потерплому декілька ударів.

Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до лікарні. Особу зловмисника встановлено. На нього складено адміністративні матеріали за фактом порушення правил вигулювання собак та появи у громадських місцях у п’яному вигляді (ст.154 та 178 КУпАП)

Крім того, за фактом нанесення тілесних ушкоджень, слідчим відділом поліції Смілянського району відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України.

Разом з тим, рішенням керівника поліції області призначено службове розслідування, в рамках якого буде дана правова оцінка діям співробітників поліції, які перебували на місці події.

Повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Залиште коментар