П’ять шкіл отримали годівнички для птахів від корсунь-шевченківських лісівників

П’ять шкіл отримали годівнички для птахів від корсунь-шевченківських лісівників

Корсунь-шевченківські лісівники приєднались до акції Державного агентства лісових ресурсів України «Нагодуй птахів узимку». Мета акції не тільки допомогти пернатим у холодну пору року, але й у такий спосіб прищеплювати любов до природи, починаючи від наймолодших.

Розпочалася акція із лекції працівників державного підприємства «Корсунь Шевченківське лісове господарство», на якій працівники лісової охорони розповіли учням по те, як з підручних матеріалів можна зробити годівницю, і чим годувати птахів. Лісівники закликали учасників акції допомагати пернатим друзям, і спілкуючись з природою, їх берегти.

Участь в акції взяли понад 30 школярів, серед яких учні 5 класу Корсунь-Шевченківської ЗОШ №5, учні 4 класу Гарбузинської ЗОШ, учні 4- 9 класів Сахнівської ЗОШ, учні Черепинської ЗОШ та учні шкільного лісництва Яснозірської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Разом з лісівниками школярі розвішали годівнички для птахів на території навчальних закладів. Надалі ж діти доглядатимуть за годівничками, контролюватимуть, аби там завжди був корм для птахів.

Залиште коментар