Палац молоді потішив найменших черкасців

Палац молоді потішив найменших черкасців

Колективи Черкаського міського палацу молоді взяли участь у загальноміському святкуванні Дня міста.

Їхня локація стала чи не найбільш привабливою для найменших черкащан: саме тут, на розі Хрещатика та вул. Смілянської, малеча отримала максимум уваги від театрального колективу «Яблуко»: разом вони не лише танцювали, стрибали і співали, а й вчилися рахувати – звісно, теж граючись.

А ще вражав виступ групи «Seven  days»: юні музиканти присвятили рідному місту чудову пісню, але тільки цим не обмежились. Кілька виступів було й у чарівних співачок Дар’ї Олексієвої та Дар’ї Костенко: під їхні запальні виступи містяни залюбки підтанцьовували.

Проте справжній професійний рівень показав танцювальний колектив «Імпульс»: артистизм і пластичність, злагодженість і щира піднесеність гідна найкращих сцен. Але й на асфальті рідного міста дівчата мали дуже органічний вигляд.

Тішили своїми голосами Михайло Субочев та юний Данило, дарував зустріч з народною піснею ансамбль «Слов’яночка». До речі, цей колектив – яскравий приклад того, що молодь – поняття дуже відносне і базується не на цифрах у паспорті, а на стані душі.

Загалом виступи колективів Палацу молоді тривали понад 2,5 години, що вкотре довело: цьому закладу є чим привітати рідні Черкаси з днем народження.

Залиште коментар