Під губернатором Черкащини захиталося крісло?

Під губернатором Черкащини захиталося крісло?

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар поїхав сьогодні у відрядження в Київ. За словами його прессекретарки Олени Шаповал, офіційного документу про звільнення його із займаної посади немає, тож наразі він не коментує ситуацію із його імовірною відставкою.

Про це інформує “Вичерпно”.

Відзначимо, учора на сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду голови Черкаської облдержадміністрації киянина Сергія Сергійчука. До цього областю ширилися чутки, що чинного очільника області Романа Боднара хочуть замінити.

Варто відзначити, що у листопаді виповниться рік як Роман Боднар на посаді очільника Черкащини. Його попередник Ігор Шевченко протримався у кріслі голови ОДА лише три місяці.

Останнім місцем роботи імовірного кандидата на посаду голови Черкаської ОДА зазначається Служба безпеки України. До слова, Роман Боднар також проходив службу в СБУ.

 

  1. […] Варто відзначити, що у листопаді виповниться рік як Роман Боднар на посаді очільника Черкащини. Його попередник Ігор Шевченко протримався у кріслі голови ОДА лише три місяці. […]

Залиште коментар