Підірвати відділення поліції у Лисянці погрожував зловмисник

Підірвати відділення поліції у Лисянці погрожував зловмисник

У Лисянці чоловік погрожував підірвати місцевий райвідділ поліції. Про це повідомляє начальник райвідділу Олександр Антощенко. Правоохоронцям не знадобилася допомога працівників Служби безпеки України, аби вирахувати зловмисника, пишуть “Вісті Черкащини“.

Подія трапилась вчора, у селі Бужанка на Черкащині. На спецлінію “102” зателефонував невідомий та висловив погрозу, що планує підірвати Лисянське відділення поліції. Офіцер громади, старший лейтенант поліції Олександр Курінний та співробітники відділення негайно відреагували на повідомлення. Вже в цей самий вечір встановлено особу, що може бути причетною до кримінального правопорушення. Ним виявився 60-річний місцевий мешканець. Своїх мотивів чоловік пояснити не зміг. Також, при обшуку виявили телефон і сім-карту з якої здійснено виклик. Виклик виявився хибним. Під час дзвінка бужанин був п’яним.

Чоловіка затримано. Порушено кримінальну справу за статтею 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

За інформацією з власних джерел у правоохоронних органах стало відомо, що це вже не перша витівка чоловіка. Раніше він повідомляв про замінування вокзалу. Тоді його також затримали, проте суд вирішив відпустити підозрюваного.

Анатолій Бузина

Залиште коментар