“Плавав на човні, заснув, прокинувся… мішок з рибою”, – браконьєрські бувальщини

“Плавав на човні, заснув, прокинувся… мішок з рибою”, – браконьєрські бувальщини

Свідчення на кшталт тих, які озвучував персонаж “Діамантової руки”, “йшов, упав, втратив свідомість, опритомнів – гіпс…” дав правоохоронцям упійманий на гарячоум браконьєр.

Їх занотував і оприлюднив на власній сторінці у “Фейсбук” начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков:

“Ох і цікаві іноді бувають свідчення у браконьєрів… 27 липня о пів на першу ночі поблизу с. Придніпровське Чорнобаївського району на береговій лінії Кременчуцького водосховища працівниками водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області спільно з працівниками Держекоінспекції Центрального округу було затримано жителя с. Придніпровське, який повернувся з “прогулянки” Дніпром та вже встиг погрузити до машини мішок свіжовиловленої риби і навісний двигун.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Чорнобаївського ВП ГУНП в Черкаській області. У ході бесіди вдалося вияснити, що місцевий житель ловив рибу сітками, які залишив на острові, проте під час дачі свідчень слідчо-оперативній групі, свідчення змінилися, а саме: «….плавав на човні, заснув, прокинувся – вже темно. 🙂 Приплив до берега, до машини, а тут – мішок з рибою. Тільки підійшов до машини, а тут вже біжать і кричать: «Стояти!».

За вчинення незаконних дій з вилову риби на порушника складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства). Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки, завдані державі в результаті незаконного добування водних живих ресурсів, загальна сума якої становить 3 тис. 672 грн.

Машина, човновий двигун та свіжовиловлена риба виду карась 1 екз., судак 4 екз., окунь 15 екз., лящ 8 екз. вилучено поліцією”.

 

Залиште коментар