По гриби вночі на “Ниві” і з гвинтівкою… (відео)

У ночі на Канівщині у лісі неподалік сіл Лука і Горобіївка, єгерська служба впіймала чоловіка з набоями для гвинтівки, який у темряві ганяв “Нивою” по лісових дорогах. Єгерям чоловік не змигнувши оком сказав, що “приїхав подивитись де ростуть гриби”…

Як повідомила пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, увечері 16 травня (близько 21-ї години) у ході патрулювання лісових масивів єгерською службою ТОВ «Мисливське господарство «Клуб «РОСЬ», представниками мисливського колективу Межиріцької ОТГ неподалік села Лука Канівського району було затримано автомобіль Нива (СА 3397АО) та жителя Черкас – громадянина Панченка Анатолія Івановича. На місце події викликали працівників поліції та державної лісової охорони ДП «Канівське лісове господарство».

За словами свідків, у машині було двоє чоловіків зі зброєю, які нишпорили у лісі. Однак, коли автомобіль зупинили, у салоні був лише один чоловік, у якого виявили чохол та набої до нарізної зброї калібром .223 remington (5,56×45 мм). Знайти гвинтівку не вдалось. І вона і напарник “нічного грибника” як у воду канули.

За словами Панченка А.І., у темну пору доби він приїхав до лісу подивитися чи є гриби.

Довідково: у вищезазначених мисливських угіддях полювання наразі заборонено. Полювання у темну пору доби заборонено завжди.

Залиште коментар