Подружжя черкаських медиків закохалися в професію і в одне одного (відео)

Подружжя черкаських медиків закохалися в професію і в одне одного (відео)

Спочатку закохалися в професію, а потім одне в одного. Так про свої стосунки розповіло Суспільному подружжя медиків із Черкас з нагоди Дня святого Валентина.

За чашкою кави під час обідньої перерви вдається побачитися хоча б 10 хвилин, розповіло подружжя Науменків. Він працює фельдшером, вона – диспетчеркою.

Познайомилася пара в медколеджі, а закохалися на роботі, розповіла Наталія. Жартує: користуючись службовим становищем, частіше кликала Віктора в диспетчерську:

“Це вже було, чесно кажучи, давно, я вже й не пом’ятаю, хто перший зробив крок. Напевно, це взаємно було. Робота, часте спілкування. І ото воно так тепер. Я в диспетчерській, звала, коли треба було щось уточнити. Частіше почала кликати”.

Одружені Віктор та Наталя вже 15 років і мають двох дітей. Кажуть – щасливі разом. А на запитання, у чому секрет гарних стосунків, відповідають так:

“Скажи, що ти квіточки мені дариш (сміється). Берегти кохання треба – по-перше любити одне одного. По-друге, усі проблеми, які виникають вирішувати разом. Хтось має уступити, хтось підтримати”.

Спільна робота, зауважила жінка, не заважає, а тільки зближує. Та додала, що кохають одне одного за доброту:

“Дуже добрий, поступливий, завжди мені дає право вирішувати все самій”.

Віктор же зізнався, що дружину свою любить за доброту. Та за те, що вона йому відповіла взаємністю.

Залиште коментар