Поліцейські охорони Черкащини посіли 3 місце у Чемпіонаті ЧОО ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту

Змагання відбулося 2 квітня за програмою 67-ї Спартакіади серед КФК зі службово-прикладних та масових видів спорту серед правоохоронних органів та відомств області.

У турнірі взяли участь 48 учасників з 8 команд Черкаської області – Головного управління Національної поліції, Управління поліції охорони, Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, Управління Державної служби України з НС, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Управління Служби судової охорони, Управління Служби Безпеки України та Державної фіскальної служби.

Всі учасники показали високий рівень підготовки. У командному заліку команда Управління поліції охорони в Черкаській області виборола 3 загальне місце. Грамоту переможцям вручив перший заступник Голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин.

— Проведення таких змагань є постійним стимулом до самовдосконалення та підвищення професійної майстерності. Крім того, захід спрямований на популяризацію гирьового спорту в Україні, налагодження дружніх зв’язків та розвиток здорового способу життя, — зазначив поліцейський-водій взводу реагування батальйону УПО Черкаської області старший сержант поліції Олег Матвєєв. Він здобув 1 місце в особистому заліку у ваговій категорії 95 кг.