Поліція досі не спромоглась встановити особу убивці черкаського журналіста, хоча відео з “фейсом” підозрюваного хоч греблю гати

Поліція досі не спромоглась встановити особу убивці черкаського журналіста, хоча відео з “фейсом” підозрюваного хоч греблю гати

На 17 камерах зафіксовано відеоспостереження ймовірного вбивцю Вадима Комарова, але йоо особу досі не встановлено: поліція відповіла на заклик Національної спілки журналістів України до публічного звіту правоохоронців щодо належних зусиль для розкриття убивства черкаського журналіста Вадима Комарова. Про це повідомив сайт Спілки.

На заклик Національної спілки журналістів України до публічного звіту правоохоронців щодо належних зусиль для розкриття убивства черкаського журналіста Вадима Комарова надійшла відповідь від керівництва Головного Управління Національної поліції в Черкаській області.

Заступник начальника облуправління Нацполіції Євген Рогачов інформує, що станом на 22 червня 2020 року, було допитано майже 1498 осіб як свідків, проведено 6 оглядів місць події та 5 обшуків під час проведення яких вилучено слідову інформацію, речі потерпілого та інші предмети які можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні. По маршруту руху потерпілого встановлено та опрацьовано відеозаписи з 99 камер відеоспостереження, вилучено відеозаписи 40 камер, з яких на 17 камерах зафіксовано ймовірного злочинця.

За результатами розгляду клопотань слідчого отримано 108 ухвал слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні операторів мобільного зв’язку, за якими проведено вилучення та аналіз відомостей про абонентські з’єднання. По вилученим у ході розслідування об’єктам призначено 19 експертиз, з яких на сьогоднішній день виконано 18, а одна експертиза перебуває виконанні в експертній установі.

Проте, незважаючи на проведену роботу, особа убивці не встановлена.

Основною версією, яку відпрацьовують слідчі, є убивство Вадима Комарова через його професійну журналістську діяльність.

У Національній поліції обіцяють провести публічний звіт щодо стану розслідування убивства черкаського журналіста по завершенню карантинних обмежень.

Залиште коментар