Поліція оприлюднила фоторобот ймовірного вбивці Вадима Комарова, якого за рік не знайшли і навряд чи знайдуть

Поліція оприлюднила фоторобот ймовірного вбивці Вадима Комарова, якого за рік не знайшли і навряд чи знайдуть

Через рік після вбивства журналіста Вадима Комарова поліція Черкащини звернулась до громадськості з проханням допомогти встановити особу нападника і опублікувала його фоторобот та стопкадри з камер відеоспостереження. Оперативність просто шалена. 

“Поліція звертається до громадян з проханням допомогти встановити особу та місцеперебування імовірного нападника на Вадима Комарова”. Інформація під таким заголовком з’явилась на сайті ГУ Нацполіції у Черкаській області. Також там оприлюднено фоторобот ймовірного вбивці журналіста та стопкадри з камер відео-спостереження, які зафіксували зовнішність вказаної особи.

“Напад на Вадима Комарова стався на початку травня минулого року. Він у тяжкому стані був доставлений до лікарні, де переніс кілька операцій та не приходячи до тями помер. Імовірний нападник – це чоловік високого зросту (близько 190 см), має худорляву статуру, сутулиться. Голова чоловіка голена або повністю лиса. У день скоєння злочину чоловік був одягнений у чорні куртку і штани. На голові – бейсболка чорного кольору з емблемою. Взуття – черевики типу «берці» радянського зразка. При ходьбі чоловік робить досить широкий крок.Поліція звертається до громадськості по допомогу в ідентифікації ймовірного нападника. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про даного чоловіка, надайте її до органів слідства за телефоном 0(472) 39-34-00 або 102”, – йдеться на сайті ГУ НП України в Черкаській області.

Чому це звернення поліції до громадськості з’явилость саме зараз, у повідомленні не уточнили.

Але, враховуючи те, що через десять днів українські медійники відзначатимуть своє професійне свято – День журналіста, то, говорячи мовою незабутніх Ільфа і Петрова: “шляхом простих логічних обрахувань цілком можна припустити”, що це – своєрідний реверанс у бік служителів пера, об’єктива і мікрофона.

Очевидно, послання слід розуміти так: “Знаємо, що ви (журналісти) на День журналіста будете обурюватись з приводу того, що ні вбивць ні замовників вбивства вашого колеги ми не знайшли, тому намагаємось робити добру міну при поганій грі, імітувати хоч якусь  діяльність і безсоромно перекладаємо вину у провалі розслідування на… громадськість. Ну, вона ж не допомогла знайти ймовірного нападника, хоч ми і звертались”…

 

Залиште коментар