Помер Іван Фізер – народний художник України

Помер Іван Фізер – народний художник України

На 67-му році життя помер Іван Фізер, голова Черкаської обласної організації Національної спілки художників України, лауреат обласної мистецької премії імені Данила Нарбута.

Управління культури та охорони культурної спадщини висловлює співчуття рідним та близьким митця, а також усій творчій спільноті. Талановитий художник плідно працював у галузі графіки, живопису, скульптури та монументально-декоративного мистецтва. Його різнопланова творчість глибоко національна та індивідуально-самобутня.

За час своєї професійної діяльності, Іван Васильович брав участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках, симпозіумах з кераміки та скульптури; провів безліч персональних виставок. Полотна митця перебувають в музеях та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Це свідчить про його високий професіоналізм.
У 2001 році Іван Васильовичу за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки присвоєно почесне звання «Заслужений художник України», в 2020 році художник отримав почесне звання «Народний художник України».

Залиште коментар