Попри карантин Чорнобаївські спортсмени СК «ВІКІНГ» потужно виступили на Чемпіонаті України

Попри карантин Чорнобаївські спортсмени СК «ВІКІНГ» потужно виступили на Чемпіонаті України

24-26 липня в Києві відбувся один з найбільш рейтингових і масових турнірів змагального сезону силового триборства – Чемпіонат України 2020 з пауерліфтингу та окремих вправ UPC, де проходив відбір на Чемпіонат Європи 2020 GPA/IPO, на якому можуть позмагатися лише кращі з кращих.

Постійним і одним з головних гостей турніру став президент СК «ВІКІНГ», Григорій Душейко, меценат проведення Чемпіонату Світу з пауерліфтингу GPA-IPO 2018 в Україні. В вітальному слові він зокрема зазначив, що Україна славиться своїми спортивними талантами. Має їх і Чорнобаївський край, який з гордістю на сьогоднішньому дійстві представляє спортивний клуб «ВІКІНГ» рівняючись на своїх земляків: славетного, легендарного борця, чемпіона-чемпіонів І.М.Піддубного та олімпійського чемпіона А.І.Хіміча.

Далі своєю присутністю на святі сили Григорій Петрович особисто підтримував команду, мотивуючи спортсменів на високі результати. Цього разу чорнобаївці представили свій клуб в числі чотирнадцяти спортсменів в двадцяти номінаціях. За результатами яких в запеклій і безкомпромісній боротьбі серед 242 учасників Чемпіонату абсолютно всі посіли призові місця і вибороли двадцять чотири нагорорди: сімнадцять золотих, дві срібних, одну бронзову та взяли чотири Абсолютні першості.

Вікінги з гідністю відстояли честь славетного Чорнобаївського краю, Золотоніського та рідної Черкащини. Адже через Covid- 19 спортсмени потрапили в важкі для себе обставини з епідеміологічною ситуацією і відсутністю тренувань (карантин, закриття залів і т.д). Та попри все учасники команди вкотре довели свій високий рівень підготовки, та підтвердили, що вони є одним з кращих клубів України.

Вже вкотре команда представила найбільшу кількість спортсменів на турнірі, де ще жодна з представлених команд не може зрівнятися з СК «ВІКІНГ» за чисельністю. Завдяки згуртованості, одній ідеології і чіткому керівництву команда займає лідируючі позиції серед силових команд України. А завдяки постійній підтримці президента команди Григорія Душека, який протягом двох років повністю фінансово забезпечує клуб, спортсмени здобувають перемоги впевнено. Бо справжня сила народжується в голові. Вона змушує йти, навіть, коли тіло хоче впасти.

«Наразі команда вже почала підготовку до Чемпіонату Європи, який відбудеться 14-15 листопада в м. Київ, де за перемогу боротимуться топові спортсмени з усього світу. А ми, вікінгівці, будемо доводити, що Чорнобаївщина – це непореможна земля, на якій проживає, працює та тренується сильна і здорова молодь.
Наступний свій старт команда проведе 19 вересня 2020 року в м.Миронівка, де відбудеться грандіозний та запеклий турнір із призовим фондом у 50 тисяч гривень – Кубок Мирона II . Де до боротьби зійдуться найкращі атлети України.

Всі спортсмени команди, щиро вдячні за постійну фінансову і моральну підтримку президенту СК «ВІКІНГ» Григорію Петровичу Душейку , який активно працює і робить все для того, щоб українська нація була здоровою і спортивною. Саме він доводить, що спорт є важливою складовою життя суспільства, має підтримуватися і розвиватися завдяки органам місцевого самоврядування, місцевої та центральної влади і здоровому глузду людей.

Щиро дякуємо федерації Ukrainian Powerlifting Committee за те, що тримають статус ТОП організації серед всіх федерацій пауерліфтингу України. Дякуємо всім людям, які в нас вірять і підтримують, особливо своїм рідним, друзям, знайомим, і навіть незнайомим , всім тим хто своєю вірою в нас здобуває перемоги разом з нами. Вікінги, вперед! Тільки перемога!», – говорить Валентин Гонтар, капітан СК «ВІКІНГ», майстер спорту міжнародного класу.

Залиште коментар