Правові підстави встановлення скандального кіоску на вул.Добровольського у Черкасах прокоментував  Артур Савін

Правові підстави встановлення скандального кіоску на вул.Добровольського у Черкасах прокоментував Артур Савін

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін прокоментував ситуацію із видачею документів, які уможливлювали встановлення тимчасової споруди на вулиці Добровольського, 15.

– Наш департамент готував відмову в наданні паспорта прив’язки для розміщення цього торгівельного павільйону. Тоді підприємець звернувся до суду і, як результат, Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав головного архітектора оформити й видати цей документ, – говорить Артур Олександрович.

Днями, нагадаємо, виконавчий комітет доручив головному архітектору Черкас скасувати паспорт прив’язки на оскандалений кіоск на площі 700-річчя.

Артур Савін розповів, що відповідальний посадовець уже готує проект рішення про анулювання паспорту прив’язки. Його після цього має розглянути на своєму засіданні виконавчий комітет.

За словами начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Андрія Поліщука, серед підстав для скасування – відсутність погодження з власниками суміжних тимчасових споруд та внесення неправдивих відомостей на схемі розміщення ТС (зокрема, на місці облаштування павільйону не були відображені існуючі об’єкти благоустрою).

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Залиште коментар