Президент призначив нового очільника Черкащини: що відомо про Сергійчука?

Президент призначив нового очільника Черкащини: що відомо про Сергійчука?

Президент України представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука та вручив новому очільнику області службове посвідчення на зустрічі з представниками бізнесу регіону, пише ua.news.

«Ми змінюємо голову обласної державної адміністрації на Черкащині. Головна причина завжди така, що хочеться бачити результат. Хочеться бачити щось краще, ніж є», – зазначив Зеленський, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Голова держави висловив побажання, щоб новий очільник «дійсно одразу почав діяти».

«Щоб одразу і бізнес, і люди бачили вашу підтримку. А це значить, що це не тільки ваша підтримка, а й влади та президента», – додав він.

Новий очільник регіону Сергій Сергійчук народився 1970 року в м. Київ. Займався аналітичною, оперативно-розшуковою та контррозвідувальною діяльністю у галузі захисту економіки держави, зокрема, об’єктів військо-промислового комплексу, машинобудування, паливно-енергетичного комплексу і галузі зв’язку та інформатизації Київського регіону СБУ.

2006 р. – обраний депутатом Дніпровської районної ради у м. Києві, позапартійний.

2009 – 2013 рр. – радник Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

2013 – 2018 рр. – радник керівника Апарату Верховної Ради України.

2018 – 2019 рр. – перебував у розпорядженні Начальника Департаменту захисту національної державності СБУ на посаді начальника управління.

2019 р. – заступник начальника Центру кібербезпеки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Від вересня 2019 р. – Центральний апарат Служби безпеки України.

Залиште коментар