Про що домовлялися Одарич з Радуцьким?

Про що домовлялися Одарич з Радуцьким?

Як стало відомо “Дзвону”, сьогодні в Черкасах з’явився екс-мер, депутат Черкаської міськради від Партії вільних демократів Сергій Одарич. Він особисто провів засідання фракції ПВД, чого вже давно ніхто не пам’ятає, адже пан екс-мер навіть на засідання сесії не з’являвся.

Причиною такої активності Сергія Одарича називають скандал навколо планів чинної міської влади забудувати пустир на Митниці, перетворивши його в унікальну зону відпочинку із намитими пляжами, розчиченою затокою річки, намитою косою для відпочинку та причалів для човнів, велодоріжками, двома спорткомплексами, паркінгами, дитсадком та кількома багатоповерхівками по вулиці Героїв Дніпра. Відповідний детальний план було затверджено на останньому засіданні міськвиконкому, а сьогодні на прес-конференції його презентували міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та директор Департаменту архітектури Артур Савін.

Нагадаємо, у старому Генплані, затвердженому за часів Одарича, тут планувалась одно- та двоповерхова житлова забудова, яку Савін охрестив новітнім царським селом, оскільки приватні будинки потягнуть за собою приватизацію землі біля них, паркани, і відповідно, як це вже бачили не один раз, заблокованих вихід до води пересічним жителям міста.

Напевне, це і було темою розмови між Одаричем та секретарем міської ради Олександром Радуцьким, бо після засідання ПВДшників, як повідомляють поінформовані джерела, два колись непримиренні вороги провели тривалу зустріч на заводі патрона Одарича Михайла Бродського “Темпі”. В очевидь, говорили про “обструкцію” Бондаренку і можливість проштовхнути саме план Одарича по забудові Митниці, адже заробити на такому варіанті дехто може не один мільйон.

Що обіцяв Одарич Радуцькому за “дружбу”, а той йому за сприяння насолити меру, з яким у секретаря останнім часом не складається? Радуцький, напевне, бути лояльним, а Одарич, можливо, взяти в долю по “царському селу”? А може навіть і будували неймовірні плани відправити у відставку Бондаренка? Хоч той вже попередив, що на нові вибори піти готовий, та тільки разом із міською радою, в результаті чого той же Одарич чи Радуцький у раду ризикують і не потрапити. Хтозна. Побачимо вже на позачерговій сесії, яку у цю п’ятницю скликає міський голова, щоб розставити всі крапки на “і”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар