Проблемна забудова чи чорний піар?

Проблемна забудова чи чорний піар?

Сьогодні, саме за кілька днів до вирішального голосування за кандидатуру на посаду міського голови Черкас, в Інтернет-просторі окремими містянами стала обговорюватися болюча тема – щодо нібито незаконної забудови по вул.Жужоми,7. На диво питання висвітлюється однобоко – чинний мер Анатолій Бондаренко та міська влада Черкас показані виключно негативно, як ті, що надумали забудувати прибережну смугу Дніпра. Повною протилежністю представлений його опонент на виборах – «добрий поліцейський» Віктор Євпак, який обіцяє припинити забудову. Ну, звісно, у разі його обрання міським головою.

Яка ж насправді ситуація щодо цього питання кореспонденту «Про головне» прокоментував директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін:
«Хочу відразу зауважити – житлова забудова по вул.Жужоми, 7 не передбачається. Ми неодноразово проводили зустрічі із жителями і надавали документи, які свідчать, що на тому місці передбачена рекреаційна зона. Про це свідчить і нині діючий Генеральний план міста.

Не передбачена така забудова і в актуалізації Генерального плану.

Нагадаю, що у 2006 році дійсно у цьому районі міста була відведена земельна ділянка для житлової забудови, але кілька років тому за рішенням суду ці дії були припинені. Фірма відмовилася від тієї ділянки. Земля повернута до комунальної власності міста.

На той час у Черкасах ще не був прийнятий Генеральний план. Наразі у Черкасах прийнято генплан, за яким місто розвивається. Підкреслюю, ніякої забудови на Жужоми, 7 не передбачено і не може бути.
Ці документи ми неодноразово надавали мешканцям. До речі, саме міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення тримати це питання на контролі», – пояснив ситуацію Артур Савін.

Він також наголосив, що така ситуація – це не що інше, як політична дискредитація політичного опонента перед другим туром виборів. Це чергова брехня щодо діяльності місцевої влади, щоб знищити рейтинги нинішнього міського голови Анатолія Бондаренка.

«Опоненти вже не знають, що видумати. До речі, після того, як земельна ділянка була передана у власність громади, до міської влади не надходило жодного звернення щодо бажання взяти у власність чи в оренду цієї земельної ділянки. Тож ні про яку забудову у прибережній смузі Дніпра взагалі не може бути й мови», – уточнив Артур Савін.

Фото з сайту RIA.com

Залиште коментар