Мер Умані хоче встановити блокпости, щоб не пустити хасидів до міста

Мер Умані хоче встановити блокпости, щоб не пустити хасидів до міста

Мер Умані Олександр Цебрій заявив, що в разі приїзду до міста прочан-хасидів для святкування іудейського Нового року (Рош ха-Шана), може заблокувати в’їзди до міста. За словами Цебрія, через ситуацію з коронавірусом цьогоріч не можна дозволяти паломництво євреїв в Умані.

Про це інформує 24 канал.
Влада Умані сподівалася, що рішення про заборону традиційних святкувань Рош ха-Шана, на які з’їжджаються тисячі прочан з усього світу, буде ухвалене на загальнодержавному рівні. Про це міський голова Олександр Цебрій заявив у відеозверненні, яке опублікував у фейсбуці.

Мер отримав запрошення на засідання державної комісії ТЕБ та НС, яка 11 серпня дозволила присутність в Умані від 5 до 10 тисяч паломників.

Я готовий на найбільш радикальні заходи, але в рамках чинного законодавства. Ви пам’ятаєте, як це було, коли перекривалися блокпостами в’їзди на територію міста Умань. Це рішення може прийняти міська комісія ТЕБ та НС,
– наголосив Цебрій.

Окрім цього, він зазначив, що має намір зустрітись із Президентом України Володимиром Зеленським, щоб розповісти йому, яка ситуація в Умані.

 

Залиште коментар