Проти жінки, яка підгодовує бродячих котів, повстали сусіди (відео)

Проти жінки, яка підгодовує бродячих котів, повстали сусіди (відео)

Мешканці однієї з золотоніських багатоповерхівок скаржаться на бруд і сморід поблизу будинку. Усе через зграю безпритульних котів, яку підгодовує сусідка. Про це Суспільному розповіла мешканка будинку Марина Приходько.

За шість років їх “розвелося” зо три десятки. Усі ці коти мешкають біля будинку №30 по вулиці Шевченка. Зі слів Марини Приходько, раніше їх було кілька, зараз – ціла зграя:

“У нас тепер повна антисанітарія. Довкола екскременти котячі лежать, пройти не можна. Дітям не можуть навіть погратись у дворі, приносять це все в будинок на ногах”.

У всьому мешканці звинувачують сусідку. За словами Наталії Велигонь, вона годує котів біля під’їзду, тому тварини вважають його своєю оселею. Мешканці будинку непокояться, що взимку коти житимуть у підвалі і будуть шкодити там.

За словами місцевих, їжа для вуличних котів – всюди, навіть на клумбі. За словами мешканки будинку Оксани Візерської, на будь-які зауваження сусідка не реагує, тому неодноразово викликали муніципальну інспекцію.

Зі слів завідувача відділу муніципального інспектування Олександра Городинця, частину котів вдалося відловити й стерилізувати:

“Стосовно жінки склали два адмінпротоколи за вчинення правопорушення, яке передбачене статтею 52 КУПАП – утримання тварин в квартирі в надмірній кількості, що створює антисанітарні умови проживання інших мешканців у будинку, а також захаращення двору загального користування”.

Жінка, Оксана Скорик, своєї провини не визнає. З її слів, намагається допомогти безпритульним тваринам. Хотіла б, аби їх забрали до притулку, але поки цього не зробили – захищатиме як зможе:

“Я за свої гроші їх годую, ми всіх стерилізуємо. У мене тільки один кіт, а якщо я беру хворих котів на лікування, то я ж їх назад виношу”.

Нині жінці загрожує штраф, за словами Олександра Городинця, його розмір визначать на засіданні адміністративної комісії. Аби котів стерилізували, звернуться до волонтерів.

Залиште коментар