Проведення аеророзвідки дозволило рятувальникам виявити загорання торфу

Проведення аеророзвідки дозволило рятувальникам виявити загорання торфу

Складна метеорологічна обстановка, пов’язана із підвищеним рівнем пожежної небезпеки в області, вимагає від рятувальників Управління особливої уваги та контролю. В цей період підвищена увага приділяється місцям залягання покладів торфу.

Як повідомила пресслужба управління ДСНС України у Черкаській області, завдяки налагодженій роботі, співробітники ДСНС в черговий раз попереджують виникнення та розповсюдженню масштабних пожеж на торфовищах ще на початковій стадії.

Так, 4 серпня по обіді, під час патрулювання території навколо села Вергуни Червонослобідської ОТГ, Черкаського району, фахівцями 2-го Державного пожежно-рятувального загону спільно з відділенням безпілотних літальних апаратів було виявлено загорання торф’яного ґрунту окремими осередками на площі 25 квадратних метрів.

Оперативне реагування дозволило запобігти розвитку пожежі торф’яного ґрунту на великій площі. Боротьбою із вогнем займалися добровольці із місцевої пожежної команди села Хутори, які о 17:45 повністю ліквідували пожежу.

Залиште коментар