Реконструкція мосту триває у Городищі

Реконструкція мосту триває у Городищі

Завершуються роботи із влаштування опор нового шляхопроводу на автодорозі Н-01 у місті Городище. Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

Продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка на ділянці км 164+068 у місті Городище.

Проведено демонтаж старої будови шляхопроводу, збудованого 58 років тому, завершено бурові роботи із влаштування буронабивних паль, ростверків. Завершуються роботи із влаштування опор майбутнього шляхопроводу. Розпочалися роботи із влаштування ригелів.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені цього році.

Залиште коментар