Розмір спортивних стипендій у Черкасах збільшиться

Розмір спортивних стипендій у Черкасах збільшиться

Перспективних спортсменів із Черкас продовжать заохочувати грошовими преміями. Утім цього року вже у збільшеному розмірі. Під час сесії, яка відбулася 14 січня, депутати ухвалили змін до рішення «Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам м. Черкаси». За це під час голосування висловилося 25 обранців із різних фракцій, інформують у Черкаській міській раді.

Так, згідно з рішенням, для 10 провідних спортсменів та 10 їхніх тренерів призначать стипендію в розмірі 10 тисяч гривень, ще для 5 спортсменів-інвалідів, 15 перспективних спортсменів та 10 провідних спортсменів, які представляють командні ігрові види спорту, – до 3 тисяч гривень. Тих, хто отримуватиме грошові премії, колегіально визначатиме спеціально створена комісія. Кожного місяця премію, за результатами розгляду претендентів, виплачуватимуть 50 атлетам.
Атлети, які претендуватимуть на грошову премію від міської влади, мають займати призові місця у чемпіонатах, на Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, здобуття 1-12 місця на змаганнях 1-2 рангу. Водночас, кандидати на отримання стипендій повинні постійно проживати в Черкасах.

Залиште коментар