Сервіс grc.ua допоможе черкащанам у пошуку роботи

Сервіс grc.ua допоможе черкащанам у пошуку роботи

Ми живемо у час економічних катаклізмів і великої соціальної конкуренції. Тому від втрати роботи ніхто з нас не застрахований. Коли ця неприємність трапляється, одразу постає питання – де знайти роботу? Деякі підказки ми дамо у цій статті.

Кого шукають роботодавці Черкащини

За даними обласного центру зайнятості, попитом у роботодавців користуються люди робітничих професій. Це токарі, слюсарі, швачки, бетонярі, електрогазозварювальники, муляри, електромонтери.
Не доведеться довго шукати роботу і працівникам сфери торгівлі і послуг: продавцям, охоронникам, кухарям, офіціантам, барменам і медсестрам.
Часто роботодавці шукають фахівців із досвідом роботи: бухгалтерів, економістів та агрономів.
Ще один перспективний напрямок для Черкас – IT. За даними сайту dou.ua, у обласному центрі працює більше 50 компаній цієї сфери. Тому шанси отримати цікаву і високооплачувану роботу у сфері інформаційних технологій у Черкасах досить високі.
Приміром, сервіс grc.ua пропонує вакансії в сфері IT інтернет мультимедіа:https://kiev.grc.ua/catalog/Vysshij-menedzhment/Informacionnye-tehnologii-Internet-Multimedia. Одна з таких – технічний директор (хостинг). Такий працівник має вміти організовувати роботу IT-підрозділу. В його обов’язки входитиме розробка тактики і стратегії розвитку компанії в IT-сфері. Проте роботодавець вимагає від такого фахівця мати вищу освіту і досвід роботи на керівній посаді у цій сфері від 3 років.

Де шукати роботу

Щоб знайти роботу мрії, потрібно бути активним шукачем, бути наполегливим і чітко формулювати свою мету. Для початку складіть список роботодавців, із якими ви б хотіли співпрацювати. Знайдіть їхні контакти і надішліть своє професійно складене резюме.
Можна також звернутися до центру зайнятості за місцем проживання.
Спочатку не завадить розпитати усіх знайомих та друзів, чи є вільні вакансії у їхніх компаніях. Не завадить також обдзвонити підприємства, на яких можуть бути вакансії, що б могли вас зацікавити. У разі позитивної відповіді – надіслати своє резюме.
Хорошим помічником у пошуку роботи у наш час є соцмережі, зокрема, Facebook. Ви можете опублікувати оголошення про пошук роботи на власній сторінці. Також можна підписатися на групи пошуку роботи і слідкувати за вакансіями.
Важливим помічником у пошуку роботи стануть різноманітні сайти та сервіси цього напрямку. Приміром, grc.ua. На даному сайті шукають співробітників більше 85 тисяч компаній. На сервісі grc.ua можна знайти інформацію про більш, як 10 тисяч різноманітних вакансій по всій Україні.
На такому сервісі потрібно розмістити своє резюме. Воно має чітко відповідати тій позиції, яку ви хотіли б зайняти. Пам’ятайте: якісне, професійне резюме – важливий крок до пошуку роботи мрії. Тому не полінуйтеся і присвятіть його складанню необхідний час.

Тож, як бачите, способів, як знайти роботу, існує чимало. Отже, якщо з вами все ж таки трапилася така неприємність, як втрата роботи, не впадайте у відчай. Дійте, і вам обов’язково посміхнеться доля!

Залиште коментар