Шкільні лінійки у гімназії №31 відтепер проводитимуть на новій сучасній площі

Шкільні лінійки у гімназії №31 відтепер проводитимуть на новій сучасній площі

Напередодні Дня знань у школах мікрорайону Митниці іде активна підготовка до початку навчального року. У цьому пересвідчилися депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», голова обласної парторганізації Юрій Тренкін та заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

На подвір’ї Черкаської гімназії №31 кипить робота – будівельники поспішають до 1 вересня закінчити реконструкцію сучасної площі. Наразі ведуться роботи із укладання плитки.

«31-а школа найзатребуваніша у мікрорайоні. Сьогодні тут проходять комплексні роботи по покращенню умов для навчання. Нещодавно закінчено утеплення зовнішніх стін будівлі. Зараз ведеться будівництво площі та капітальний ремонт актової зали», – розповідає Юрій Тренкін.

Директор гімназії №31 Василь Пивоваров показав гостям капітально відремонтований тир.
«Тир дозволяє ефективно проводити заняття з предмету «Захист Вітчизни». Тут можна вправлятися у стрільбі практично із усіх видів зброї», – сказав директор гімназії.

Він також повідомив, що цьогоріч закінчили ремонт футбольного поля школи, встановлені тренажери на спортивному майданчику. Тож є де проводити заняття вчителям фізкультури, а також тренуватися футбольній команді гімназії, яка часто займає призові місця.

«Хочу принагідно подякувати депутату міської ради Юрію Тренкіну, завдяки якому за останні 4 роки ми отримали відчутне фінансування на покращення матеріально-технічного стану навчального закладу. За цей період зроблено більше, ніж за попередні 15 років», – наголосив Василь Пивоваров.

У свою чергу депутат запевнив, що на наступний рік у гімназії №31 проведуть ремонти класів та загальних приміщень.

Залиште коментар