Школи на Митниці готові до навчального року

Школи на Митниці готові до навчального року

Днями депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін разом із заступником міського голови Черкас Ігорем Волошиним перевірили готовність шкіл мікрорайону Митниця до навчального року.

Про це депутат-“батьківщинівець” повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ліцеї спортивного профілю №34, який є ним із найбільших серед шкіл області, завершують роботи з утеплення зовнішніх стін будівлі.
У дворі школи встановили нову огорожу та камери відеонагляду.

“До речі, цього року розпочнеться ремонт спортивної зали. Адже спортивний ліцей має бути з найкращою спортивною залою в області. З місцевого бюджету на ремонтні роботи спортзали виділено 7,7 млн грн. Уже проведено конкурс і визначений переможець. Думаю, незабаром підрядна організація розпочне роботи і ми отримаємо один з найкращих спортивних залів в регіоні.
Черкаська спеціалізована школа №33 теж готова до прийому учнів. Під час канікул у класах зроблені ремонти, відремонтовано вбиральню, закінчують ремонтні роботи в актовій залі.
У шкільній їдальні все підготовлено до прийому дітей з урахуванням протиепідемічних заходів.
Від керівника навчального закладу ми дізналися , що на наступний рік у школі найперше необхідно зробити утеплення, огорожу.
Як депутат цього округу, я пообіцяв допомогти у вирішенні цих питань”, – зазначає Юрій Тренкін.

Залиште коментар