Сільські школи Черкащини отримали 10 шкільних автобусів

Сільські школи Черкащини отримали 10 шкільних автобусів

Нові автобуси та ключі від них сьогодні урочисто передали десятьом загальноосвітнім навчальним закладам області. Ще чотири прибудуть в школи до кінця жовтня. Це стало можливим завдяки підтримці уряду та співфінансуванню з бюджетів громад Черкащини.

Вартість одного автобусу сягає 1 млн 840 тис. гривень. 70% від його вартості профінансували з держбюджету, а 30% – зі скарбниці громад.

Наразі у сільській місцевості до місця навчання і додому підвозять 11,3 тис учнів та 1,8 тис педагогічних працівників. Підвезення організовано 220 шкільними автобусами та 51 орендованим (найманим) транспортними засобами.

Забезпечення шкіл новими автобусами дасть можливість розвантажити маршрути, відмовитися від орендованих транспортних засобів та оновити існуючий автопарк. На сьогодні довіз організовують до 182 шкіл. На маршрутах 220 автобусів та 51 орендовані транспортні засоби.

Нині автобуси вже поїхали до навчальних закладів. Зокрема у Цибулівську опорну школу на Монастирищині, Моринський ліцей з дошкільною групою імені Героя Радянського Союзу А.П. Харковця на Корсунщині, Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі, Чижівську загальноосвітню школу, Вергунівську школу Червонослобідської сільської ради, Боровицьку школу Сагунівської сільської ради, Христинівський ліцей, Чорнобаївську школу, Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької ОТГ.

За інформацією з сайту Черкаської ОДА.

 

Залиште коментар