“Слуга народу” втрачає підтримку, а рейтинги опозиційних партій зростають

“Слуга народу” втрачає підтримку, а рейтинги опозиційних партій зростають

Партія Зеленського «Слуга народу» втрачає підтримку через невиправдані надії та сподівання. Натомість зростають рейтинги опозиційних партій. Про це заявив політолог Андрій Золоторьов на прес-конференції у Києві.

Так, він розповів, що партія «Батьківщина» зростає у центральних та північних регіонах. Коментуючи ініціативу лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про створення парламентської спеціальної місії для досягнення миру, політолог зазначив:
«На тлі невиразності дій влади у питаннях миру, пропозиція Юлії Тимошенко створити парламентську «місію миру» – це не просто ефективна, а сильна і своєчасна ініціатива, що відкриває зовсім інші перспективи мирного процесу. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко демонструє розгубленій владі зовсім інший політичний рівень і політичний клас».
Раніше політолог Олександра Решмеділова заявила, що Юлія Тимошенко має дуже вагомий дипломатичний досвід, авторитет у світі і сильну команду, а тому її ініціатива може призвести до результату – припинення війни і відновлення територальної цілісності країни.

Залиште коментар